Skip to content

Pierwsze zachwyty po filmie „Django”

Spis treści

Z uwagi na leniwy wieczór puściłam sobie dowolną ekranizację z zakładki: polecane filmy netflix oto moja opinia po obejrzeniu Django.

Film Django obejrzałem, bo słyszałem o nim dobre opinie i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Jako ciekawy filmy na Netflixie został w mojej pamięci na długo po seansie. Django, western z 2012 roku w reżyserii Quentina Tarantino, zdobył uznanie krytyków i widzów na całym świecie. Opowiada historię Jango (Jamie Foxx), niewolnika uwolnionego przez swojego nowego pana, dr Kim Schultza (Christoph Waltz), który jest również płatnym zabójcą. Razem wyruszają w podróż, której celem jest odnalezienie i uratowanie żony Jango, Broomhildy (Kerry Washington).

Do kogo skierowany jest film?

Django było skierowane bardziej do dorosłych widzów, ponieważ film zawierał dużo przemocy i tematów, które mogą być trudne do zrozumienia dla młodszych widzów. Dodatkowo film skierowany jest do miłośników westernów i akcji, którzy cenią sobie dobrą rozrywkę i oryginalne dekoracje. Django z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy lubią filmy ze świetną grą aktorską i ciekawą historią, która zapada w pamięć na długo po seansie. Jeśli jesteś zagorzałym użytkownikiem dobrych filmów na Netflixie i lubisz kreatywne kreacje, Django zdecydowanie powinno znaleźć się na Twojej liście filmów.

Czy warto sięgnąć po film?

Jeśli lubicie westerny i filmy z elementami akcji, polecam wam film Django. Jest to również jeden z polecanych tytułów na platformie Netflix, więc jeśli szukasz fajnego filmu do obejrzenia wieczorem, to miejsce jest zdecydowanie warte sprawdzenia. Choć w filmie jest trochę przemocy, jego mocne strony tkwią w świetnej grze aktorskiej, ciekawej historii i oryginalnym scenariuszu. Nie będziesz zawiedziony.

Dodaj komentarz

Popularne wpisy